Siyah Cam Kapaklı Mutfak Dekorasyon Örneği

 

 

siyah mutfak dolapları
Siyah cam mutfak dekorasyon fikirleri
merhaba Vol.1 de evimden bahsetmiştim. Takipte olanlar bilirler. beyaz sevgimdende bahsetmiştim. Mutfağı secerken siyah kapaklar kullandık. Mutfakta Bursa da üçcan mimarlıkla çalıştık. Tezgahta siyah granit kullandık. yer zemininde de  çimstone kullanmıştık. perdeyi de perdecide kumaşını gördüğümde çok beğenmiştim farklı olsun istedim. ve londra baskılı bir desen seçtim detaylar için TIK TIK  
Halıyı   halıca da yaptımıştık . yan duvarda ışık bantları kullandık aynı zamanda baharatlıkları koymak için kullanıyorum.detaylar için TIK TIK .  Masa ve sandalyeleri  ital sofa dan almıştık. Caligarisin modeliydi. ama itiraf etmeliyim ki mutfağınıza kesinlikle siyah sandalye almayın ben sadece o konuda pişmanım çok top tutuyor neden bilmiyorum ama oturdukça kıyafetlerinizden falan herhalde sürekli toz görünüyor bende takıntılı olarakdan sürekli siliyorum .ama nedense aynı sorunu dolap kapaklarında yaşamıyorum. Mesela alt kapaklarda hep çekmece sistemi kullandık tencere kullanımı için inanılmaz rahat şiddetle tavsiye ediyorum. Mutfakta çöp öğütücü kullanıyorum .ben normalde pek lavabo temizlemekten hoşlanmam daha doğruşu biriken şeyleri almayı sevmediğim için çöp öğütücü istedim böylece kabuğunu soyduğum şeyler lavaboda kalabiliyor. ama tek sorun arada çok fena koku yapıyor ve pek çaresi yokmuş kapağımız var kapatıyoruz.
mutfak: üçcan mimarlık
halı: halıca
ankastre: gaggenau
perde: aleila perde
masa : calligaris
Tags: , , , , , ,

Related Posts

by
85 izmir doğumluyum. Evlendikten sonra ev dekorasyonuna merak saran bir Tekstil mühendisiyim. 2010 yılından beri blog yazıyorum.
Previous Post Next Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0 shares
Bumerang - Yazarkafe