Genç Odası Takımları Dekorasyon Önerileri

Genç odası takımları ve dekorasyon önerileri

Ranza görüntüsünden  çok daha başarılı bir oda örneği olmuş. Alt üst yatmak yerine bu tarz katlı bir uygulama çok daha şık görünüyor tabi odanızda alanınız varsa tabi bu fikrin farklı versiyonlarıda uygulanabilir. Çok estetik ve eğlenceli görünüyor.

Genç odası takımları

Bu mavili erkek odasındada iki yatak arasına mobilya hazırlanmış bence çok hoş görünüyor. Daha rahat uyumayı sağlayacak bir görüntü hem yataklar birbirne yaklaştırılmış yerden kazanılmış hemde birbirinden ayrılmış.

Yatak başı dolabin içine yerleştirimiş . Alandan kazanılmış. kapitone yatak başı kullanılmış. Daha klasik görüntülerden hoşlananlar için alternatif olabilir.

http://www.ferrettieferretti.it/classico/eng/home.html

Bebek odalarını paylaşırken birazda bebişlerin büyüdüğünü düşünmek gerek. Bir süre sonra zevkleri fikirleri oluşmaya başlıyor. Kullanışlı alanlar yaratmak gerkiyor. Bu noktada dolapların içine yatak yerleştirme fikride kullanışlı olabilir. Bu markanın wep sitesinden yatak odalarıyla ilgilide farkli modellere ulaşabilirsiniz benden söylemesi.

Etiketler:, , ,

Related Posts

by
85 izmir doğumluyum. Evlendikten sonra ev dekorasyonuna merak saran bir Tekstil mühendisiyim. 2010 yılından beri blog yazıyorum.
Previous Post Next Post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 shares
Bumerang - Yazarkafe