Beyaz Mavi Renklerde Bebek Odası Modeli

Bugün beyaz mavi renklerde bebek odası modeli paylaşıyoruz Arkadaşımın bebeğinin odasını sizlerle paylaşıyorum. Belki takip edenler hatırlar Kaan bebeğin odasından bazı detayları yayınlamıştım. Zaman çabuk geçiyor şimdi 2,5 aylık olan bu sevimli bebek büyüdükçe gözler mavileşiyor, daha bir tombiş ve sevilesi bir hal alıyor. Allah nazarlardan saklasın öyle sakin bir çocuk ki  bazen pusetin de unuttuk bıçırığı biz sohbet ederken  napıyor bizim ufaklık hiç sesi çıkmadı diye arada bakındık. Eller kollar hareketlenmeye başlamış etrafına bakınmalar, parmak emmeler başlamış..

Bende bu yakışıklının odasını çekmeyi ihmal etmedim. Daha önce ki postum da eksikler vardı.Bu güzel oda  artık tamamlanmış bebişin büyümesini bekliyor. Bende erkek bebek bekleyen arkadaşlar için güzel fikirler verecek bu odayı sizlerle paylaşmak istedim. Umarım beğenirsiniz..

 

Bu perde modelini başka markalarda da ponponlu halini görmüştüm. Arkadaşım uçlarında püsküller kullanmış. Genelde erkek bebek odalarına perde modeli bulmak zordur. Kız odaları annenin zevkine göre çok şıkırtılı olabiliyor. Perdeler büzgülü, renkli, bombeli modeller kullanılabilir ama erkek odasına uyarlamak biraz daha zor oluyor. Bu model oldukça sade ve şık erkek bebekler için çok uygun tavsiye edilir.

Beyaz mavi bebek odası modeli

Ben çok severim kapitone koltukları rengi duvar kağıtlarıyla çok uyumlu olmuş.

 

 

Beyaz mavi renklerde bebek odası modeli ve  perde modeli
beyaz mavi renklerde bebek odası modeli

 

 

 

Merhaba işte ben Kaan….

 

Etiketler:, , , , ,

Related Posts

by
85 izmir doğumluyum. Evlendikten sonra ev dekorasyonuna merak saran bir Tekstil mühendisiyim. 2010 yılından beri blog yazıyorum.
Previous Post Next Post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 shares
Bumerang - Yazarkafe