Bıyık Konseptli 2 Yaş Doğum günü Partisi

Hayatınızın en güzel anlarından olsa gerek hamile olduğunuzu duyduğunuz an. Karnınızda büyümekte olan ufaklığın yüzünü merak ederek dokuz ayı beklersiniz büyük bir heyecanla. Doğum sonrası eve geldiğinizde ufak bir canlıyla aynı evde artık üç kişi olduğunuzu farkedersiniz. Ve hayatınızın aşkıyla tanışmış olursunuz.( beyler kıskanmasın) İşte o ufaklık büyümeye başlar önce ağzında mırıldanır birşeyler, sonra kelimelere dönüşür bir gün bir bakmışsınız anne demiş. Zaman öyle bir çabuk geçmiş ki artık koşmaya başlamış, birşeyler istemeye başlamış ve bir bakmışsınız ki bizim adamcık bıyık takmış bizi doğum günü partisinde karşılıyor.

 

Düşlerimin incisinden şirin doğum günü pastası çok lezzetliydi ellerine sağlık

Süslemeler peçetelikler, külahlar, cupcake süslerini metto şeker hazırladı.

 

 

Tabi ki konsept ve fikir becerikli arkadaşım Özge Bayrak’ın fikriydi. Çok zevkli hazırlanmış doğum günü masa ve pastalarla fotoğraflarımız renklendi.Tüm detaylar birbiri ile uyumlu, renkler çok iyi kombinlenmişti.
Özge’nin de çok renkli ve keyifli bir blogu var. Yeni hazırladığı bebek battaniyeleri de yolda anne adaylarına duyurulur. Çok zevkli baskılarla hazırlanmış bu ürünleri çok seveceğinize eminim.

 

Şekerlerde thelolishop dan alınmış. Çok lezzetli bu şekerlerde tam konseptin tamamlayıcısıydı.
Tabi ki fotoğraflarda bizzat benden:))
Mutluluğunuz daim olsun. Batu ile birlikte nice seneler..
Tags: , ,

Related Posts

by
85 izmir doğumluyum. Evlendikten sonra ev dekorasyonuna merak saran bir Tekstil mühendisiyim. 2010 yılından beri blog yazıyorum.
Previous Post Next Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0 shares
Bumerang - Yazarkafe