Cafe Fernando ile Yemek Yapmak…

Domates Confit, Pesto ve Sebzeli Sandviç

Ben bugün çok geç keşfettiğim için üzüldüğüm ama yinede bulduğum için sevindiğim bir web sitesinden bahsetmek istiyorum. Belki benim gibi keşfetmemiş yemek merakı olan blogger arkadaşlarım için güzel tarifler ve fikirler verebilir diye düşündüm. Yemek yapmak bazıları için gündelik bir olay bazıları için galiba hayatın anlamı.. İşte bu noktada ortaya çıkan şeyler galiba sizin ruhunuzu ve yemek yapmanın anlamını yansıtıyor.
Yemek sunumları, yemek fotoğrafları, orjinal tarifler ,tatlar keşfetmek benim için çok keyiflidir. Akşam gezinirken ilgimi çeken fotoğraflarla kendimi cafefernando.com da Cenk ‘in mutfağında buldum. İyi ki bulmuşum.Aslında tamda bulmak istediğim yerdeyim dedim. Uzun zamandır araştırdığım sunum ve yemek fotoğraflarını bulmuştum. İncelenmesi gereken denenmesi gereken çok tarif var bu sitede. 4 senedir blog  yazan ve zamanla hayatının merkezine giren bu blog artık onu işi olmuş.. diye yazarken bu yazıyı 2010 yılında yazdığını farkediyorum. Yani Cenk 6 sene önce başlamış bu maceraya okurken çok keyif aldım. Özellikle blog yazarlığı yapmaya karar verip işi bıraktığında annesinin görüşleri çok hoşuma gitti. Bir blog insanın hayatın nasıl değiştirebilir sorusuna çok güzel bir cevap bu blogdan gelmiş. Okuma isteyenler tık tık

 

Domates Confit, Pesto ve Sebzeli Sandviç - Malzemeler
Çikolatalı Mus 2

 

Yumurtalı Pastırma

 

Mozaik Pasta
Limonlu Cheesecake
cafe fernanda limonlu cheescake
Sevgililer Günü Yemek Tarifleri
Tags:

Related Posts

by
85 izmir doğumluyum. Evlendikten sonra ev dekorasyonuna merak saran bir Tekstil mühendisiyim. 2010 yılından beri blog yazıyorum.
Previous Post Next Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0 shares
Bumerang - Yazarkafe