Kral Tacı konseptli Bebek Odası

Geçen hafta kral tacı konseptli bebek odası görmeye dünyalar tatlısı bir bebişi daha ziyarete gittim. Nasıl sevimli, nasıl masum, annesinin kuzusu yemek yiyip uyuyuyan altını ıslatınca ağlayan dünyadan bir haber bu tatlıyı görmeniz gerekir diye düşündüm:) Ama tabi öncesinde bu şekerin odasına bir göz atalım malum ilgi alanımız dekorasyon. Bu aralar ne kadar çok bebek odası paylaştığımı farkettim galiba bütün arkadaşlarım birer birer doğum yapıyor. Bende bol bol bebek sevmeye gidiyorum. Ön provalarımı başarıyla yerine getiriyorum.  Yeni odalar, minik kıyafetler, sevimli oyuncaklar, ağzı kulaklarında mutluluktan havalarda uçan bir annenin sımsıcak enerjisiyle karşılanmak çok keyifli.

 

Bu minik ayakların giymesi için alınmış bu sevimli ayakkabılara ayrıca bayıldım.

 

 

Öyle derin bir uykudaydı ki minik Batu biz peşinde gezindik hadi uyanda gözlerini görelim dedik. Ama hiç oralı olmadı. Sonunda bir yaygara kopardı ki sorma aaaaa ne oldu acaba diye baktık ki bizimkinin karnı açıkmış:)) O zaman bize kendini gösterdi.

 

 
Annesi Batu’nun odasını mavi beyaz kral taçı konseptiyle hazırlamış. Duvar kağıtları çizgili ve bulut görselliydi. Mobilyalar İsmo mobilya’dan alınmış. Halıda kral tacı konseptine uygun hazırlatılmış.
Kral tacı konseptli bebek odası
Kral tacı konseptli bebek odası
Kral tacı konseptli bebek odası
Bebişin gelen hediyeleri düzenlenmek için bekliyorlar. Bebek hediyesi almak en sevdiğim alışverişlerden minik kıyafetlere bakmak bile insana farklı bir his veriyor. Erkek bebekler genelde kız bebeklere göre daha iri doğuyorlar ve hızla kıyafet değiştiriyorlar. Hediye alırken genelde hastane çıkışı almayı tercih etmeyin çünkü anne adayları büyük bir hevesle bunları alıyorlar. Bebek belki bir kere giyebiliyor. Biz Batu’yu görmeye gittiğimizde bir aylıkdı ve annesi ben üç aylık giydiriyorum şuan da yeni doğanların hepsi kaldı giydiremedim dedi. Çünkü bebek doğumdan sonra hızla büyümeye başlıyor. Bizde hep 3 ay önden gideceğini düşünerek hediyelerimizi 6-9 aylık almayı tercih ettik.

 

 

Related Posts

by
85 izmir doğumluyum. Evlendikten sonra ev dekorasyonuna merak saran bir Tekstil mühendisiyim. 2010 yılından beri blog yazıyorum.
Previous Post Next Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0 shares
Bumerang - Yazarkafe