Koçtaş 2013 Yılbaşı Konseptlerini Kaçırmayın!

    

      13 aralık perşembe günü Koçtaş’ın yılbaşı kutlamasına bloggerlar olarak  davetliydik. Çok keyifli geçen bu davette 2013 trendlerini, Koçtaş’ın sizler için hazırladığı konseptleri ve bu konseptler hazırlanırken hangi aşamaların izlendiğini konuştuk. Kalabalık bir ekip sizlere yeni trendleri ve farklı ürünleri sunabilmek adına 1,5 yıl önceden başlayan hazırlık aşamalarını dinlerken karşımıza gelen her ürün için ne kadar uğraşıldığını ve emek harcandığını öğrenmiş olduk. 
    Çok misafirperver ve güleryüzlü ve enerjisi yüksek bir ekip bizi karşıladı. Onlara bu güzel davetlerinden dolayı tekrar teşekkür ederim.

      Bu sene yılbaşından da sizler için hazırladıkları 3 konsept var. Klasik, Festival, Masalsı isimli konseptleriyle evlerinizi süslemekve sevdiklerinizle keyifli vakit geçirmek için kendinizden birşeyler bulacağınıza eminim. Nedir bu konseptler ve görseller yakından tanıyalım;
    
   
 Klasik konseptli yılbaşı ürünleri geleneksel yılbaşını yansıtıyor

    Klasik konseptli ürünler ise geleneksel yılbaşı izlerini taşıyor. Bu konseptte süsler toprak tonlarından ve doğal renklerden oluşuyor. Klasik tarz yılbaşı süsleri doğallığın ve şıklığın bir arada olduğu bir konseptin izlerini yansıtıyor.

 

 

 

 

 

Festival konseptiyle retro dokunuşlara imza atın
Festival konseptli ürünlerle renkli tonlarda, retro dokunuşlar içeren şeker tadında bir yılbaşı süslemesiyle evinizde daha da eğlenceli bir ortam yaratabilirsiniz. Festival konseptli yılbaşı ürünler rengarenk görüntüsüyle doğanın coşkusunu evinize taşıyacak.
Masalsı konseptiyle büyülü bir dünya yaratın
Koçtaş’ın Masalsı konsepti içerisinde yer alan ürünleri mekanlarınızda büyülü bir dünya yaratacak. Masalsı konseptine göre bir arada sunulan ürünler; evinizde klasik, büyüleyici, bembeyaz bir dünyadan izler taşıyan bir yılbaşı izlenimi sunacak. Masalsı konseptinde süslerde ağırlıklı olarak gri, mavi, beyaz ve gümüş renkleri ağır basıyor.
 Yeni yıl hazırlığınız için Koçtaş’a gelin, tarzınıza göre belirleyeceğiniz bir konseptten ürünlerinizi seçin ve evinizdeki yeni yıl dekorasyonunda farklılığa imza atın.
Koçtaş’ın farklı tarzlardaki yılbaşı ürünlerini internet mağazasından da satın alabilir, evinizde yılbaşının sıcak, eğlenceli ve büyülü dünyasını tamamlayabilirsiniz.

Bu ürünlere ulaşmak isterseniz buraya tık tık

 

Tags:

Related Posts

by
85 izmir doğumluyum. Evlendikten sonra ev dekorasyonuna merak saran bir Tekstil mühendisiyim. 2010 yılından beri blog yazıyorum.
Previous Post Next Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0 shares
Bumerang - Yazarkafe