Vizon Rengi Kapitone Yatak Başı Modeli

 Vizon renklerin hakim olduğu bir evdeyiz. Vizon rengi kapitone yatak başı modeli ile hazırlanmış Yatak odası arayanlar, vizon, bej, gri tonlarından hoşlananlar sizlerin seveceğini düşündüğümüz  bu yatak odasını sizlerle paylaşmak isterim. Mimar Oya Baykal’ın tasarımını yaptığı bu evde çok hoş detaylar var. Kapitoneyi çok sevdiğimi bilmeyen yoktur. Yatak odasında yatak başında kullanılan vizon rengi ile koyu yeşil renk bir arada tercih edilmiş. Duvarda ise gri lake zemin ve ayna detayları birlikte kullanılmış. Yatak örtüsü yatak başında kullanılan kumaşla aynı renkte özel olarak yaptırılmış. Yastıklarda ki yeşil renk perdenin renginden alınmış.

Mimar Oya Baykal’ın fikirleri ve ev sahibinin zevkiyle ortaya harika bir renk uyumu ve görsel şölen çıkartılmış. Yatak odasında zemini halı kaplamayı tercih ederek 5 yıldızlı otel odası konforu hissi verilen odada püskül detayları da kullanılarak modern ve klasik bir tarz yaratılmış

 

kapitone yatak başı modeli
Kapitone yatak başı modeli

 

Evin devamı ile ilgili detaylar gelecek postlarımızda takipte kalın…

Tags: , , ,

Related Posts

by
85 izmir doğumluyum. Evlendikten sonra ev dekorasyonuna merak saran bir Tekstil mühendisiyim. 2010 yılından beri blog yazıyorum.
Previous Post Next Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0 shares
Bumerang - Yazarkafe