Gelin Çiçeğinizi Hangi Renklerde İsterdiniz?

Yazın yaklaştığı şu günlerde hala yağmurlardan kurtulamasak da güneşli günler yakındır diye düşünüyorum. Bu güzel havaların gelmesiyle beraber açık hava düğün ve nişan kutlamalarını  yapmak isteyenler içinde koşuşturmacaların başlaması demektir. Hayatımızın en güzel anlarından biri olan düğün günü tüm detayların eksiksiz olmasını istediğimiz ve çok özenerek hazırlandığımız bu günde telaşımız arasında farkedemediğimiz ama daha sonra fotoğraflarla ölümsüzleşen anlar kalıyor. Fotoğraflarda gelin çiçeğiniz bu güzel anlara renk katıyor. Sizlere de fikir verebilecek rengarenk gelin çiçekleri seçtik. Aralarında güzel detaylar var. Taşlı süslemeler, buketin sapında ki detaylar, farklı çiçek kombinleri, kurdelalar, danteller.

Ben evlenirken yoktu bu detaylar diyeceğim biraz haksızlık etmiş olacağım ama gelin buketimin ucuna saten kurdela ve taşlı bir süsleme yapmak isterdim. Evlenecek arkadaşlara duyurulur..

 

 

 

 

 

 

 

Tags:

Related Posts

by
85 izmir doğumluyum. Evlendikten sonra ev dekorasyonuna merak saran bir Tekstil mühendisiyim. 2010 yılından beri blog yazıyorum.
Previous Post Next Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0 shares
Bumerang - Yazarkafe