Kütahya Porselen Ve Sonsuz Dekorasyon..

Kutahya porselen Türkiye’nin önde gelen dünya çapında tanınmış bir porselen üreticisi firmasıdır. Bünyesinde bir çok çeşide yer vermektedir. Birçok çalışanı ve mağazası ile bir çok şehirde hizmet veren markanın sofra ürünleri dışında Ng  kütahya seramik olarak banyolarda kullanılan yer ve duvar seramiklerinde de oldukça başarılı, zengin bir koleksiyona sahiptir.
Evlenecek veya evini yenileceyek olan herkesin mutlaka kütahya porselen ürünlerini incelemesiniz tavsiye ederim .Zengin ürün çeşidi arasından mutlaka bir model sizin zevkinize hitap edecektir.
Daha günlük kullanımlar için yine pembe şık bir takım.Kadınlar pembeyi seviyor ve pembe her şeye yakışıyor.Kütahya porselen kadınların en sevdiği rengi elbette es geçmemiş.

 

Çiçekler gözümüzü alamadığımız güzellikteler.Her yerde görmek istiyoruz.Bu takımdaysa olağanüstü gözükmemiş mi?

Sadelik ve şıklık kremle buluşmuş

 

ürünü incelemek için TIKLAYIN
Hepimizin bildiği üzere cupcake seveni çok.Kütahya Porselen cupcake sevenlerini unutmamış.Güzel gözüküyor gerçekten.    Mutfağınıza çok yakışacaktır.

kütahya porselen yemek takımları

 

kütahya porselen yemek takımları

 

 

kütahya porselen yemek takımları

Özel misafirleriniz için bu takımı dolaplarınızdan çıkaracak misafirlerinize keyifli sunumlar yapabileceksiniz. Özel misafirleriniz ve sevdikleriniz için özel yemek takımları yakışır.

 

 

 

 

Tags: , , , , ,

Related Posts

by
85 izmir doğumluyum. Evlendikten sonra ev dekorasyonuna merak saran bir Tekstil mühendisiyim. 2010 yılından beri blog yazıyorum.
Previous Post Next Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0 shares
Bumerang - Yazarkafe