Baharın Rengi Sarı, Pembe, Yeşil ile Ev dekorasyonu

 Nisan ayı içerisinde  kar yağan ülkemizde güneşi görenlerin akın ettiği keyifli bir hafta sonundan sonra bize enerji veren renklerle ev dekorasyonu fikirlerini yazmak istedim. Bahçelerde gördüğümüz enerjisi yüksek renklerden yeşil çim rengi ve içerisindeki sarı laleler ve pembe çiçekler bize yemek yerken nasıl keyifli görünüyorsa evimizde de bahar geldiğinde balkonumuzda bu renk yastıklar , puflar, çerçeveler, vazolar görmeyi istiyoruz.

 Renklerin insan üzerindeki etkisini daha önceki bir yazımızda belirtmiştim. Siz hangi renkleri ev dekorasyonunda görmek isterseniz evinizde de bu renklerle bağlantılı  objeler kullanarak evinizin enerjisini değiştirebilirsiniz.

                       SİZ EVİNİZDE HANGİ RENKLERİ GÖRMEK İSTERDİNİZ?
Sarı renkler ile ev dekorasyonu fikirleri
Evinizin genel rengi beyaz ise kombinlemeniz ve bazı renkleri ön plana çıkarmanız daha da kolaylaşmaktadır.
Koltuğunuzun üzerindeki yastıklarınızı değiştirmeniz yada perdelerinizin fon rengini değiştirmeniz bile evinizin havasını değiştirmeyi sağlayacaktır. Evinizde canlı renkleri kullanmayı seviyorsanız bu renkleri duvarlarınızda zıtlık yaratak ön plana çıkarabilirsiniz. Beyaz duvarların olduğu bir evde kullanacağınız sarı , pembe, yeşil ev dekorasyon ürünleri evinizde çok dikkat çekecektir. Duvarlarınızda beyaz yerine koyu renkler seçerek yukarıda ki gibi görseller elde edebilirsiniz. Sarı ve koyu mavi, lacivert tonları birlikte çok hoş görünecektir. 2018 de renkli mobilyalar çok popüler sizde evinizde komodinlerinizi, sehpalarınızı canlı parlak lakelere boyatarak evinizin renklerini değiştirebilirsiniz.
ev dekorasyonu fikirleri sarı ve beyaz renkler
AVIVA VELVET CHAIR, ROSE $610.00 pink velvet chair 32"W x 32"D x 35"H Sources, chairs, pink palette, furniture, pink color palette, shopping, splurge/save, products,
Ev dekorasyonunda pembe renk kullanımı
Gorgeous spring living room with hot pink and citrine!
Pink sofa
Love the table/drawers.

A fashion designer's love of bold hues, colourful prints and quirky art pervades every corner of her eclectic beachside home.

Black, white, and green living room

anitra-mecadon

daring dining room

Fab chairs

How to Decorate: The easy formula for a well-designed room

paule marrot painting pink framed acrylic

Tags: , , , , , , , ,

Related Posts

by
85 izmir doğumluyum. Evlendikten sonra ev dekorasyonuna merak saran bir Tekstil mühendisiyim. 2010 yılından beri blog yazıyorum.
Previous Post Next Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0 shares
Bumerang - Yazarkafe