Pip Studio Sonsuzdekorasyon.com da Satışta!

Pip Studio Markası Nasıl Doğmuş?

Pip Studio Amsterdam menşeili bir porselen markası. Aslında porselen markası demek çok da doğru olmaz, web sitesinde ev dekorasyon ürünleri, banyo malzemeleri, ev kıyafetleri, yatak örtüleri,ev tekstili, ev aksesuarlarından, duvar kağıdına kadar birçok seçenek mevcut. Ancak ülkemizde çok yeni bir marka. İsmi bana oldukça enteresan gelen ve “Büyük Umutlar” kitabındaki ufaklığın adını anımsatan Pip’in hikayesini merak edip biraz araştırdım. Küçükken bir Afrika papağanına sahip olan Catharina’nın ilk söylediği kelime Pip olduğundan ailede bu isimle çağrılırmış. Papağanı sürekli kafasında ya da omzunda gezen Cathy kuşlara olan aşkını tasarımlarına da yansıtmış. Güzel sanatlar akademisinden mezun olduktan sonra şehrin dışında Viktorya dönemine ait bir ev alarak çatı katını stüdyo haline getirmiş ve Pip Studio bu şeklinde marka doğmuş.
Marka ile ilgili hikayeyi sevgili gizli teras’ın yazarından okudum. Sizinle de paylaşmak istedim. Artık pip studio markasının porselen ürünleri Türkiye de de satışta  bulabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Farklı konseptlerler oluşturulan pip studio modelleri artık Sonsuzdekorasyon.com  online satış sitemizde de sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Tabak ,servis, katlı servis, fincan, pasta tabağı gibi bir çok sofra aksesuarı satıştadır. Mavi , kırmızı ve pembe renk tonlarının ağırlıkta kullanıldığı markanın konsepti her ev tarzına uyacak şekilde tasarlanmış. Vintage tarzda ürünlerden hoşlananlar için  kuş konseptli ürünler , daha şık ve elit bir görünüm sevenler için kuş figürü çizgiler ile birlikte kullanılmıştır. Fiyatları piyasa daki ürünlere göre biraz daha yüksek olmak birlikte tasarımdaki çizgileri diğer markaların önüne geçmektedir. Pip studio ile benimsenen desenler ve kupaları markayı takip edenlerin farketmesi çok kolay çünkü tasarım ve porselen inceliği ve tarz olarak rakipsiz bir marka

Tags:

Related Posts

by
85 izmir doğumluyum. Evlendikten sonra ev dekorasyonuna merak saran bir Tekstil mühendisiyim. 2010 yılından beri blog yazıyorum.
Previous Post Next Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0 shares
Bumerang - Yazarkafe