Willow Tree Biblolar ile Sevgini Anlatmak Daha Kolay

Susan Lordi
willow tree markasının yaratıcısı Susan Lordi

Willow tree biblolarının tasarımcısı Susan Lordi, tasarımlarını oluştururken insanların birbiri ile olan ilişkisini ve etkileşimini biblolarına taşımış.  Aile olma, arkadaş olma, anne baba olma duygusunu  biblolarına taşıyarak tüm dünyaya anlatmayı amaçlamış. ilk eserlerini 2000 yılında oluşturan sanatçı heykeltıraşlık mesleğinde ağaçları şekillendirip onları daha sonra soft tonlarda boyayıp, biblolarına metal ve renkler ekleyerek kullanıcının kendi hayal gücünde bibloları anlamlandırmasını sağlamış.

willow tree markasının bibloları hediye için harika bir seçenek
willow tree biblolarının çok fazla çeşidi var

Sevdiklerinize anlamlı hediyeler almak isterseniz willow tree aile bibloları, bebek anne ve babanın olduğu biblolar çok anlamlı bir hediye seçeneğidir.
Müzik kutusu ve kartlarda koleksiyonun seçenekleri arasındaki ürünlerdendir. Tamamı özel el üretimi ve ahşap oyularak yapılan ve boyanan bu özel biblolar ile evinizde de çok köşeler hazırlayabilirsiniz.
Hediye Alınacak Özel Günler için çok güzel bir hediye seçeneği olan bu bibloları , anneler günü, babalar günü , sevgililer günü, evlilik yıl dönümü , doğum günü gibi bir çok özel günde sevdiklerinize alabileceğiniz farklı modellerde ürünler bu markada mevcut. Hamile olan eşinize minik bir doğum hediyesi yada arkadaşınıza böyle bir doğum hediyesi alabilirsiniz.

willow tree bibloları

 

 

 

willow tree anne baba çocuk serisi güzel bir hediye seçeneği
Tags: , , , , , ,

Related Posts

by
85 izmir doğumluyum. Evlendikten sonra ev dekorasyonuna merak saran bir Tekstil mühendisiyim. 2010 yılından beri blog yazıyorum.
Previous Post Next Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0 shares
Bumerang - Yazarkafe