Pazar Kahvaltı Masası Sunumum

Pazar kahvaltı masası sevdiklerinizle uzun uzun geç saatlere kadar sohbet edip keyif yapmanız için ideal zamanlardır. Bazen dışarıda kahvaltı yapmaktansa evde olmak daha sıcak ve rahat oluyor.  O nedenle pazar kahvaltılarını genelde evde yapmayı seviyoruz.
Ben pazar kahvaltı masası hazırlarken genelde dolaplarımı bir karıştırıyorum 🙂 Bezen o kadar çok eşyanın arasında kaybolan tabaklarım oluyor. Yada çok sık kullanmadığım ürünleri mutfakta en tepelere kaldırabiliyorum. Sonra lazım oluyorlar yada masama misafir olmaları gerekiyor diyelim.
Ben bu masamda   yuvarlak ahşapları kullandım ikea dan almıştım.  Kelebekli reçellikler eskiden sattığım ürünlerden :)Bu ürünler ile olan diğer kahvaltı soframa ulaşabilirsiniz. Ben  çok severek kullanıyorum.  Tabaklarım  lenox  butterfly meadow serisi çok sık ve severek kullanıyorum. İlk parçalarını Amerika’dan balayında almıştım. Sonra devamını nişantaşı monev mağazasından tamamladım. Serinin devamını görmek isterseniz diğer lenox butterfly meadow  yazıma bakabilirsiniz.

Kahvaltı ve Davet Sofralarınızda Canlı Çiçek Severmisiniz?

Ben çiçekleri çok seviyoruz. Evimde her daim canlı çiçek olarak orkidelerim vardır. Bakabildiğim ender bitkilerden 🙂 Sofralarda da misafir geleceği zaman küçük çiçek buketleri kullanmayı seviyorum.  Sizde sofranızda misafirleriniz geleceği zaman çiçeklerle masanızı renklendirebilirsiniz.
Genelde evde aksesuar olabilecek tabakları da böyle sofralarda kullanıyorum. Kuşlu tabaklarda bunlardan kelebekler , kuşlar çiçekler derken bir pazar kahvaltısı daha keyifli sohbetlerle sona erer.

 

 

 

 

 

Tags: , , , , , ,

Related Posts

by
85 izmir doğumluyum. Evlendikten sonra ev dekorasyonuna merak saran bir Tekstil mühendisiyim. 2010 yılından beri blog yazıyorum.
Previous Post Next Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0 shares
Bumerang - Yazarkafe