Ahşap harfler ve çerçeveler ile duvar dekorasyonu

Duvar dekorasyon fikirleri
Evinizin salonunda, giriş antresinde yatak odasında yada çocuk odanızda boş kalan duvarlarınızda zaman zaman nasıl dekore etsek duvarlara ne assak diye düşünür insan bazen bir düğün fotoğrafı bazen bir doğum yada doğum günü fotosu süsler duvarları. Ama artık duvarlarınıza asacağınız bir çok ürün var. Ahşap harfler ve çerçeler ile duvar dekorasyonunuz oldukça zengin ve dikkat çekici olacaktır.

Her gün yenilenen tasarım algısı ile farklı materyaller ve aksesuarlar ile artık fotoğrafların yanında sizi anlatan yada tanımlayan aksesuarlarda yer almaktadır. Bu aksesuarlar çerçeve, ahşap harf, ahşap ok işaretleri , ayna, saat, kuş ve benzeri motiflerde aksesuarlar, anahtarlık olabilirler. Fotoğraflarınızı ahşap harfler ve çerçeveler ile birlikte duvarınıza belli aralıklar ile asabilirsiniz.

Duvar dekorasyonunda neler kullanacağınız ile ilgili yazım –>Duvar dekorasyonu fikirleri ve önerileri yazımda

Evinizin tarzına uygun farklı materyalleri bir araya getirmekte mümkün eğer eviniz ahşap ürünler mudo tarzında koltuklar ve sehpalar mevcut ise duvarınızda kullanacağınız aksesuarları eskitme seçmekte yarar var.Seçeceğiniz ahşap harfler  ve çerçeveler  beyaz eskitme olabilir. Aynalarınız mobilyanıza uygun şekilde seçilebilir duvarınızın arkasında beyaz tuğla taşlar kullanabilirsiniz. Ailedeki isimleri ahşap harflerle kullanabilir ve çerçeveler ile  birlikte duvarınızda farklı kombinler yapabilirsiniz.

Ahşap harfleri sadece eskitme olarak kullanmak zorunda değilsiniz. artık birçok ürün varakla boyanabiliyor. Sprey boyalar ile gümüş, sim, gold renklerde kullanılıyor. Dolayısıyla evinizin tarzına göre kullanacağınız ahşap harfleri özgürce boyayabilirsiniz. Kız çocuk odalarında harfleri pembe yapabilir hatta üzerini farklı ürünlerle  süsleyebilirsiniz.

Ahşap harfler yurt dışında da oldukça fazla kullanılıyor. Harflerin boyutları, kalınlıkları değişiyor. Daha kalın olan ahşap harfleri odalarda raflarda dekoratif olarak kullanıyorlar. Üzerlerine aşağıdaki gibi eskitme desenler yapıştırılıyor. Vintage tarzda çiçekli evleri sevenler harfleri bu şekilde desenli olarak da kullanabilir.

ahşap harfler-ahşap çerçeveler-duvar dekorasyonu
Ahşap harfler ve çerçeveler ile duvar dekorasyonu
bebek odaları ahşap harfler-duvar dekorasyonu
ahşap harfler ve çerçeveler ile ev dekorasyonu
Ahşap harfler-ahşap çerçeveler-duvar dekorasyonu
Ahşap harfler ve çerçeveler ile duvar dekorasyonu
kapı dekoru-ahşap çerçeve-duvar dekoru
ahşap yazılar ile duvar dekoru

 

 

 

Ahşap harfler ve çerçeveler ile duvar dekorasyonu

 

 

 

 

 

Tags: , , , , , ,

Related Posts

by
85 izmir doğumluyum. Evlendikten sonra ev dekorasyonuna merak saran bir Tekstil mühendisiyim. 2010 yılından beri blog yazıyorum.
Previous Post Next Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 share
Bumerang - Yazarkafe