Kapı Süsü Modelleri ve Fikirleri

Evin ilk giriş kısmı ilk karşılama alanı olduğu için bence önemli yerlerden biri. Evinize gelen misafirleri şık bir giriş ile karşılamak sizin evinize verdiğiniz önemi gösteren bir ayna görevi görecektir. Kapı süsleri de evinizin girişini keyifli hale getirecek en güzel aksesuarlardandır.  Dış kapı süsü olarak seçeceğiniz model evinizin tarzını yansıtacaktır. Süslemede kullanacağınız malzemeleri evinizdeki objelerden esinlenerek seçebilirsiniz.  Yada dönemsel olarak farklı kapı süsleri de kullanabilirsiniz.
  • Yeni yıl yaklaşırken kapınızda kozalakların, cam ağacı dallarının olduğu yılbaşı konsepti içeren bir kapı süsü kullanabilirsiniz. Rengini yine evinizde kullandığınız yılbaşı ağacı renkleriyle uyumlu seçebilirsiniz.
  • Bahar yaklaşırken kapınızda görmek istediğiniz sevdiğiniz çiçeklerin olduğu bir kapı süsü dekoru seçebilirsiniz. Ortancalar, laleler , şakayıklar , suculentler kullanabilirsiniz.
  • Country tarzda bir ev dekorasyonunuz varsa süslemelerde tercihinizde kumaşlar, hasırlar, beyaz renk çiçekler kullanabilirsiniz. Kapı üzerine asacağınız ana malzeme olarak ahşap çerçeveler, ağaç dalları, hasır ipler galvaniz kovalar, saksılar kullanabilirsiniz.
  • Modern bir eviniz varsa yeşil bitkiler, beyaz ahşap harfler, ev renklerinizi yansıtan kumaşları birlikte kullanabilirsiniz.
  • Kapınızda sizi yansıtacak sevdiğiniz bir yazıyı ,ahşap panolar yada çerceveler ile kullanabilirsiniz.
Kapı süsü fikirleri-kapı süsü modelleri- dış kapı süsü-dekoratif kapı süsü
Kapı süsü modelleri ve fikirleri

Son zamanlarda kapı süsleme sadece evimizin dış kapısında değil hastane odası süsleme, bebek odası süsleme, kız bebek odası, erkek bebek odası , nişan, söz gibi kutlamalarda da kapılar  süsleniyor. Birçok alternatif süslemelerde kullanılıyor. Tüller, aynalar, straforlar, ayna çerçeveler, ahşap çerçeveler, hasır kumaşlar, desenli kumaşlar, ahşap harfler, kullanılıyor. Bebek odaları içinde bir çok seçenek var. Beyaz çerçeve içerisinde ayıcıklar kullanarak yapılan birçok  süsleme örneği  var. Bebek odaları için detaylı bir yazı paylaşıyor olacağım. Ayrıca hastane odası, doğum odası süslemelerinde de kapılarda tüller, fiyonklar, kumaşlar, oyuncak ayılar bebeğinizin baş harfleri ile yapılan çok güzel dekoratif kapı süsü mevcut.

kapı süsü dekorasyonu ve fikirleri-ahşap kapı süsü-dekoratif kapı süsü-
Yeniyıl kapı süsü modellleri
Kapı süsü modelleri ve fikirleri-dekoratif kapı süsü-ahşap kapı süsü-yeniyıl kapı süsü
Yeniyıl kapı süsü modelleri

 

Kapı süsü photo:@ataliersofwonders

 

Kapı süsü modelleri-ahşap kapı süsü-dekoratif kapı süsü
Kapı süsü modelleri ve fikirleri
dekoratif kapı süsü-ahşap kapı süsü-çerçeveli kapı süsü
Kapı süsü modelleri ve fikirleri

 

kapı süsü modelleri ve fikirleri-ahşap kapı süsü-dekoratif kapı süsü
Kapı süsü modelleri ve fikirleri
Dış kapı süsü-ahşap kapı süsü-kapı süsü modelleri
Kapı süsü modelleri ve fikirleri
Kapı süsü modelleri ve fikirleri-çerçeveli kapı süsü-dekoratif kapı süsü-kapı süsü fikirleri
Kapı süsü modelleri ve Fikirleri

Everyday Wreath Front Door Wreath Navy Blue by AddieBeeDesigns

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tags: , , , , ,

Related Posts

by
85 izmir doğumluyum. Evlendikten sonra ev dekorasyonuna merak saran bir Tekstil mühendisiyim. 2010 yılından beri blog yazıyorum.
Previous Post Next Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0 shares
Bumerang - Yazarkafe