2018 Ev Dekorasyonu Trendleri ve Salon Dekorasyon Fikirleri

Bu yazımda sizlerle 2018 ev dekorasyon trendlerini ve salon dekorasyonlarında kullanabileceğiniz farklı fikirlerden bahsetmek istiyorum. Ev dekorasyonu, duvar dekorasyonu değişikliği yapacaklar için evindeki aksesuar değişiklikleri yapacaklar için yazımı okumanızı tavsiye ederim.

Bu Sene Ev Dekorasyon Trendlerinde Neler Ön Planda?

  1. Gri Sevenler Burda mı ? Bu Sene Senin Yılın Gri Aramıza Hoşgeldin 🙂

Bu sene grinin yılı en popüler renkler arasında gerek duvar dekorasyon renklerinde gerek salon mobilya takımları, mermer ve ev  aksesuarları uygulamalarında birçok alanda gri ve tonlarını görmek mümkün. Koltuk takımı renginiz de, halı renginiz de ev dekorasyonu seçimlerinde griye şans verebilirsiniz. Kapılarınız beyaz ise duvar rengi seçiminizde gri tonlarını seçebilirsiniz. Mutfakta duvarlarınız beyaz ise mutfak dolaplarınızda gri seçebilirsiniz. tezgahınızı beyaz seçerek renk kontrastı yakalayabilirsiniz. Gri renk gold detaylarla çok şık duruyor. Mutfak dolaplarınızı gri seçip kulplarınızı gold seçebilirsiniz.

2018 Ev Dekorasyon Trendleri ve Salon Dekorasyon Fikirleri

Gri aslında beyaz renk gibi yanına hangi rengi koysanız çok yakışıyor. Ev dekorasyonu fikirleri arasında  gri ile pudra pembeler birlikte sık  kullanılıyor. Gold metal detaylar ile , beyaz renk ve gri renkler bir arada çok tercih ediliyor. Beyaz mermer sehpalar üzerinde gold aksesuarlar ile gri halılar  ve koltuk tercihleri ile keyifli kombinler yapabilirsiniz.

2.   Avangard ve Neo Klasik Tarz  sevenler Gold ve Gümüş Artık Birlikte

Evinizdeki gold ürünler ile gümüş renk ürünleri bir arada kullanabilirsiniz. Yeni sezonda gold metal bir arada evim sarı detaylı bu gümüş vazo uyar mı diye düşünmenize gerek yok gönül rahatlığı ile mix yapabilirsiniz 🙂

3.  Evinizin Salon ve Koridorlarında Çıta Zamanı

Salon dekorasyonunuz da duvarlarınız da ahşap çıtalar yada alçıpan çıtalar kullanarak farklı duvar dekorasyon tasarımları yapabilirsiniz. Çıtaları dikdörtgen , kare şekillerde kullanabilir çıtaların içerisinde duvar kağıdı, ayna yada çerçeveler kullanabilirsiniz.

2018 Ev Dekorasyon Trendleri ve Salon Dekorasyon fikirleri

kartonpiyer, alçıpan, çıta uygulama

2018 Ev dekorasyon trendleri ve salon dekorasyon fikirleri

 

2018 Ev dekorasyonu Trendleri ve salon Dekorasyon fikirleri

4. Aynalar Evlerimizde Her Yerde

Renkler dışında ayna bu sene evlerde çok gördüğümüz detaylardan eve derinlik ve şıklık kazandıran aynaları bence sizde ev dekorasyonu değişiklikleriniz de kullanmalısınız. Salon dekorasyon uygulamalarında oldukça fazla karşılaştığımız aynaları sizde evinizde duvar kaplama da kullanabilirsiniz.  Ayna detaylarını farklı şekilde duvar dekorasyonunuz da çerçeve olarak kullanabilirsiniz. Bu sene siyah beyaz fotoğrafların etrafında ayna çerçeveler kullanılıyor. Dresuarlarda, yatak odalarında komodinlerde , yatak başı kenarlarında ayna kullanabilirsiniz.

2018 Ev Dekorasyon trendleri ve salon dekorasyon fikirleri

 

Etiketler:, , , , , , ,

Related Posts

by
85 izmir doğumluyum. Evlendikten sonra ev dekorasyonuna merak saran bir Tekstil mühendisiyim. 2010 yılından beri blog yazıyorum.
Previous Post

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 shares
Bumerang - Yazarkafe