Hayallerinizi Dekorasyonunuza Taşıyan Karo Seramik Ürünleri

Hayallerinizi Dekorasyonunuza Taşıyan Karo Seramik Ürünleri

Modern ve özgün tasarımları ile dikkat çeken VitrA, karo seramik modelleri ile yaşam alanlarınıza ilham veren bir atmosfer kazandırıyor. Sunduğu geniş ürün çeşitliliği sayesinde hayallerinizi yaşam alanınıza taşımanıza yardım ediyor.

 

Tüm Alanlara Özgün Bir Dokunuş

 

VitrA, seramiğin kendine has dokusu ve rahatlığını dilediğiniz her ortama taşımanızı sağlıyor. Mutfak ve banyo gibi ıslak zeminler için tercih edebileceğiniz ürünleri; balkon, salon ve benzeri diğer yaşam alanlarında kullanabileceğiniz seramikler takip ediyor. Duvar seramikleri kadar zeminde kullanılan karo seramik çeşitleri de bulabileceğiniz özel koleksiyonlar, klasik karo kesiminin dışına çıkmanıza yardım ediyor. Bal peteğinden tuğla tipine kadar farklı ebat ve biçimlerde ürünlerle hayallerinizin sınırlarını zorlamanıza destek oluyor.

 

Zeminde Kullanılan Doğal Geçişler

 

Doğadan esinlenerek hazırlanan VitrA serileri, zeminlerinize de sıcak bir doku kazandırmayı başarıyor. Yüzyıllardan bu yana asaletin sembolü olarak anılan ünlü İspanyol Emprador mermeri, Inside serisi ile yeniden yorumlanıyor. floral desenlerinin lüks ve zenginliğini zeminlerinize taşımanıza izin veren yer karosu çeşitleri; gri, kum beji ve vizon renk çeşitleri arasından seçim yapma şansı tanıyor. Zemininde ahşabın sıcaklığının yanı sıra seramik modellerinin konforunu arayanlar ise Aspenwood serisine yöneliyor. Ahşap yüzeylerden gelen ham dokuyu barından ürünler, doğal ışıltıları ile kullanıldığı ortama sıcaklık kazandırıyor.

 

Minimal tasarımlarla ev dekorasyonunu buluşturmak isteyenler de Silver Fantasy mermerinden esinlenerek hazırlanan Versus serisine bir şans veriyor. Antrasit, beyaz ve grinin mat ve parlak uygulamalarına yer verilen seri, soğuk mermer dokusunu doğala en yakın Silver Fantasy mermeri renk geçişleriyle canlandırıyor.

 

Duvarlar İçin Modern Yansımalar

 

VitrA, doğanın yalın enerjisini özgün tasarımlarında kullanarak yaşam alanlarınıza modern bir dokunuş katmanıza fırsat tanıyor. Doğadan ilham alınarak hazırlanan gösterişten uzak duvar seramikleri, dekorasyonunuza sadelik ve zarafet kazandırıyor. Beyaz zemin üstüne Calacatta mermerinin doğal gri desenlerinden oluşan Calacatta serisi, kullanıldığı ortamlarda modern bir atmosfere kavuşturuyor. Tuğlanın kendine has sıcaklığını yaşam alanlarına taşıyan Bricx serisi, dekorasyonda doğal uygulamalardan hoşlananlar için hoş bir alternatif oluyor. Beyaz, gri, bej ve taba renklerinin mat yorumlarına yer verilen seri, doğal renk geçişleri sayesinde kullanıldığı ortamı anında ısıtmayı başarıyor.

 

Endüstriyel beton görünümünü sıcak renk tonları ile yeniden yorumlayan Ash And Burn serisi ise duvarlarında özgün dokular kullanmayı sevenlere hitap ediyor. Acı kahve ve kemik renklerine yer verilen seri, tuğla ebatlarına sahip küçük karo boyutlarında da kullanılabiliyor. Beton dokusunun farklı yorumlarından biri olan Clay-Cement serisi, kilin yapısından gelen sıcaklığı betonun soğukluğu ile dengeliyor. Gri, açık gri, taupe, toprak ve fil dişi tonlarından alternatifler sunan seri, zamansız güzelliğiyle göz kamaştırıyor.

 

Dış Cephe Ve Alanlar İçin Taştan Gelen Doğallık

 

VitrA, dış cephe uygulamaları için yalın, zengin ve sakin pek çok alternatif sunuyor. Blue Stone doğal taşının çarpıcı güzelliğine yer verdiği Urban Blue serisi, antrasit ve gri tonlardaki yansımaları antik yüzey dokuları ile buluşturuyor. Kullanıldığı her yüzeye modern bir doku kazandıran seri, soğuk görünümü ile dikkat çekiyor. Taş dokulu yüzey efekti sunan Slatemix serisi, zamana karşı koyan zengin yüzey dokusuyla benzersiz bir görünüm sunuyor. Antrasit, gri ve multicolor çeşitleri bulunan seri, doğal taş görünümünü binaların dış cephelerine yansıtma imkanı tanıyor. Sakin beton yüzeyinin sofistike bir yorumu olan Newcon ise dış mekanlara huzurlu bir atmosfer kazandırmanıza yardım ediyor. Antrasit, beyaz, gri, krem ve koyu gri gibi renk tonlarının kullanıldığı seri, duru ve doğal desenleriyle öne çıkıyor.

 

Yaşam alanlarınıza yenilikçi tasarımlarla farklılık katacak karo seramik serileri için size en yakın VitrA mağazasını ziyaret edebilirsiniz. Doğadan ilham alan tasarımlarla yansıtmak istediğiniz hissi sunacak bir ürün kolaylıkla bulabilir, zamansız tasarımlar içinden seçim yapabilirsiniz.

 

Tags: , , , ,

Related Posts

by
85 izmir doğumluyum. Evlendikten sonra ev dekorasyonuna merak saran bir Tekstil mühendisiyim. 2010 yılından beri blog yazıyorum.
Previous Post Next Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0 shares
Bumerang - Yazarkafe