Arnica Elektrikli Süpürge Çeşitleri ile Hayatınızı Kolaylaştırın

arnica elektrikli süpürge ve ev aletleri

Arnica Elektrikli Süpürge Çeşitleri ile Hayatınızı Kolaylaştırın

Elektrikli süpürgeler, pişirme & kızartma ürünleri, ev gereçleri, mutfak aletleri, kişisel bakım, ısıtma soğutma, ütüler gibi pek çok ürün grubu ile bir adım öne çıkan Arnica’da iş yapmayı keyifli hale getirecek tüm ürünleri bulabilirsiniz.

 

Arnica Elektrik Süpürgeleri ile Yaşam Alanlarınıza Hijyen Katın

 

Halı, parke, koltuk, perde gibi çok fazla kullanıma maruz kalan eşyaları ve yerleri derinlemesine temizlenmesine yardımcı olan Arnica elektrik süpürgesi modelleri ile çok kısa sürede büyük temizlik işlerine imza atabilirsiniz. Halı yıkama makineleri, su filtreli, toz torbalı, torbasız, ıslak-kuru süpürgeler, teknik özellikleri ve tasarımları ile işlerinizi pratik hale getirmeyi amaçlıyor. Su filtreli ürünler, uygun yüzeyleri yıkayıp süpürmenize olanak veren özel filtreleri ile hijyen sağlıyor. Yüksek emiş gücüne sahip toz torbalı ve torbasız süpürgeler ise hem parke, fayans gibi sert zeminleri hem de halıları, kilimleri temizlemek için üretilen kullanışlı aparatları ile öne çıkıyor. Islak ve kuru temizleme yapabileceğiniz modeller, yüksek hareket kabiliyetleri ile etkili bir temizlik işlemine yardımcı oluyor. Dikey süpürgeler ise bir yandan performansları ile kolay temizlik sağlarken diğer yandan da kompakt ve hafif tasarımları ile kolayca muhafaza edilebiliyor. Birbirinden farklı teknolojik özelliklere sahip ürünler ile yaşam alanlarınıza hijyen ve sağlık katabilirsiniz.

 

Toz Torbalı Süpürgeler ile Ekstra Hijyen Sağlayın

 

Geniş toz torba kapasiteleri ile tercih etmek isteyeceğiniz makineler, üstün kullanım özellikleri ile ev ve iş yerlerinizde ekstra hijyen sağlıyor. Yüksek emiş gücüne sahip teknolojilerin kullanıldığı toz torbalı süpürge çeşitleri, yüksek kapasiteye sahip özel S.M.S sentetik toz torba, bez torba ve kağıt torba hazneleri ile ön plana çıkıyor. Çoklu filtre sistemleri, patentli teleskobik boruları, özel aparatları ve özel süpürme uçları ise Arnica süpürge modellerinin yüksek performans sergilemesine yardımcı oluyor.

Patentli teleskobik emiş boruları sayesinde halı, kilim, parke gibi zeminlerdeki tozu çok güçlü bir şekilde toz torbasında toplayan elektrik süpürgeleri, sahip oldukları perde fırçaları ve koltuk temizleme aparatları ile koltuk ve perdeleri derinlemesine temizlemenize yardım ediyor. Yıkanabilir hepa filtreleri ise daha hijyenik sonuçlar elde etmenizi sağlıyor. Toz, saç, evcil hayvan tüyü gibi tüm yabancı maddelerden yüksek performansa sahip teknolojik ürünler sayesinde kısa zamanda kurtulabilirsiniz.

 

Ergonomik Tasarımlı Elektrikli Süpürgeler ile Temizliğin Keyfini Çıkarın

 

Ergonomik tasarım özellikleri ile ön plana çıkan Arnica Terra ve Lotus serisi toz torbalı elektrik süpürgesi modelleri, kolay, pratik ve keyifli bir kullanımı mümkün kılıyor. Yüksek performanslarının yanı sıra sahip oldukları tasarımları ile de fark yaratan modellerin açma kapama düğmelerinin ve kablo sarma düğmelerinin kontrolü, bir ayak hareketi ile kolaylıkla sağlanabiliyor. Gelişmiş modeller ayrıca koldan kumanda edilebilme özellikleri ile de kontrol edilebiliyor. Uzaktan kumanda özelliği ve LED ışıklı gösterge paneli ile kolaylık sağlayan süpürgelerin toz torba doluluk oranlarını dijital toz torba gösterge panelleri aracılığı ile takip edebilirsiniz.

İdeal uzunluğa ve erişim alanlarına sahip kablolar ise büyük alanlarda dahi rahat hareket etmenize olanak veriyor. Verimli enerji tüketim sınıfı ile farkını ortaya koyan süpürge modelleri, güçlü performanslarına kıyasla çok az gürültü ile çalışıyor. Temizliği keyifli ve kolay bir şekilde tamamlamanıza yardım eden çeşitler ile hem kendiniz hem de sevdikleriniz için daha hijyenik bir yaşam alanı yaratabilirsiniz.

 

Arnica elektrik süpürgesi çeşitleri arasından ihtiyaçlarınıza en uygun özelliklere sahip ürünleri seçebilirsiniz. İade ve değişim olanakları ile elde edebileceğiniz ürünleri kolaylıkla satın almak için hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

 

Tags: , , ,

Related Posts

by
85 izmir doğumluyum. Evlendikten sonra ev dekorasyonuna merak saran bir Tekstil mühendisiyim. 2010 yılından beri blog yazıyorum.
Previous Post Next Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0 shares
Bumerang - Yazarkafe