Markanızı Yansıtan En Özel Kokuyu Keşfedin

Markanızı Yansıtan En Özel Kokuyu Keşfedin

Kokuların düşüncelerimizi, enerjimizi ve ruh halimizi etkilediği bilimsel olarak kanıtlanmış bir gerçektir ve her kokunun insan zihninde canlandırdığı bir anı ya da bir çağrışım vardır. Carpex, kokuların insanların düşüncelerini yüksek oranda etkileyebilme özelliğinden faydalanarak, markalarınız için kurumsal koku çözümleri sunar. Kurumsal koku tasarımı, kötü kokuların giderilmesi, oto temizlik ve bakım ürünleri, orta ve büyük ölçekteki alanların kokulandırılması adına pek çok alternatifi bulunan Carpex, ISO 9001:2008 ve dünya standartlarına uygun olarak üretim yapar.

 

Markanız için İmza Niteliğinde Bir Kokuya Sahip Olun

 

Kurumsallaşmanın ve piyasada saygın bir itibara sahip olmanın önemini bilen firmalar, markalaşma ve kendine özel imza niteliğinde olgular yaratma adına çalışmalarda bulunurlar. Markanıza özgü bir kokuya sahip olmak da kurumsallaşma adına yapılacak önemli çalışmalardan biridir. Kokulandırma çalışması, iş yerinize hoş kokuların yayılmasını sağlamanın ötesinde bir kuruluşun kurumsal kimliğinin yansıtılması ve markanın hedef kitlesi ile müşterilerine iletmek istediği mesajların, hissettirmek istediği duyguların ve zihinlerde oluşturmak istediği düşüncelerin etkili bir şekilde iletilebilmesi için çalışan ofis koku sistemlerini kapsar. Bu bağlamda markanızın kurumsal kimliğini ortaya koyan, marka ile bütünleşen bir kokuya sahip olması klasik pazarlama anlayışının ötesine geçen oldukça etkili bir pazarlama tekniğidir. Koku ile pazarlama tekniği, pek çok büyük ve tanınmış marka tarafından tercih edilen başarılı bir yöntemdir.

 

Markanızı Yansıtan Özel ve Eşsiz Koku

 

Carpex, her marka için farklı ve özel bir koku üretimi yapar ve bu özel kokuları ofis koku sistemi kullanarak sizlere sunar. Markanız için en uygun kokuyu bulmak için öncelikli olarak firmanızla ilgili araştırma yapar. Elde edilen verilerden yola çıkarak yüksek teknoloji laboratuvarlarında markanız için uygun olabilecek kokuların üretilmesiyle ilgili çalışmalara başlar. İmza niteliği taşıyacak olan kokuların numuneleri hazırlandıktan sonra sizlerin görüş ve beğenilerine sunulur. Onay alındıktan sonra da eşsiz kokunuzun üretimi başlar ve üretilen koku yalnızca sizin markanıza ait olur. Özel kokuların üretimi sırasında farklı tekniklerle elde edilen %100 saf bitki özleri kullanılır.

 

Ofisler, mağazalar, otomobil showroomları, restoranlar, bankalar gibi pek çok ortamda rahatlıkla kullanılabilir olan koku sistemleri ile hangi sektörde çalışıyor olursanız olun markanız için özel bir kokuya sahip olabilirsiniz.

 

Müşteri Memnuniyeti İçin Ferah Bir Koku

 

Kurumsal kimliğin yanı sıra ofisinizi veya mağazanızı ziyaret eden müşterileriniz için güzel bir kokuyla karşılaşmak olumlu bir izlenim yaratır. Bir ortama girildiğinde ferahlatan veya temizlik hissi uyandıran hoş kokular almak insan zihninde güzel düşünceler oluşturur. Müşteriler; bir restorana girdiklerinde temiz ve hijyenik olduğunu düşündüren bir koku aldıklarında, bir mağazanın giyinme kabinlerinde bile hoş bir kokunun kendilerine eşlik ettiğini hissettiklerinde ya da bir spor salonuna girdiklerinde kötü kokular yerine tazelenmiş ve ferahlamış duygusu yaratan enerjik bir koku ile karşılaştıklarında markalara olan güvenleri artacaktır.

 

Markalarınız için özel kokulara sahip olmak ve kurumsal kokulandırma hakkında bilgi almak için siz de Carpex ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Tags: , , , ,

Related Posts

by
85 izmir doğumluyum. Evlendikten sonra ev dekorasyonuna merak saran bir Tekstil mühendisiyim. 2010 yılından beri blog yazıyorum.
Previous Post Next Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 share
Bumerang - Yazarkafe