Amerikan Servis Takımım Paon Style Marka ile Kahvaltı Sofram

Uzun zamandır bloğuma vakit ayıramadım. Bu arada bir çok sofra resmi etkinlik görselleri birikti sizlerle paylaşmak istediğim çok şey var. Bu haftaki ilk yazımı kahvaltı soframı paylaşarak hazırlamak istedim.  Paon style marka Amerikan servis takımı ile hazırladığım kahvaltı soframı bakalım beğenecekmisiniz.  😉

Amerikan servis takımım Paon style marka ile kahvaltı sofram

Kahvaltı Denince aklınıza ilk ne geliyor?

Benim için keyif demek  güne ilk başladığım an tabi çalışırken ve işe giderken keyif olmaktan çıkıp karnım boş kalmasın bir iki bir şey atayım ağzıma diyerek koşar adım evden çıkıyordum tabiki de ama haftasonu gelince benim için anlam kazanıyor kahvaltı sofraları . Kahvaltı masasında  yer alan yiyeceklerin de bunda büyük ölçü de yeri var. Krep, omlet, menemen , poğaça ne kadar kalorili ürün varsa hepsi masa da yer alabilir  Ben bu soframda hamur işine çok yer vermedim ama simitlerimiz baş köşede yerini aldı. Kızım Derin’in en sevdiği aktivite pazar baba ile gidip simit almak 🙂 Kalorili türk usulü kahvaltı ürünleri yanında benim için olmazsa olmaz peynir ve domates kahvaltı da çok severim bu ikiliyi simit ve çay da olursa yanında benim için harika olur. Birde soframın dekoru benim için önemli hem göze hitap etmeli hemde mideye 🙂 O nedenle renkli amerikan servis kullanmayı seviyorum.

Bu Kahvaltı Soframda Neler kullandım ?

Bahçıvan amca markasının yeni şekilli peynirlerini keşfettim. Belki Derin sever şekilli olmasını diye düşünerek aldım. Sofradaki görüntüleri de çok hoş oldu. Misafir için de alınıp kullanılabilir sofrada kızım tadını sevmedi. Biz krem peynir ve labne takılıyoruz hala 🙂 Kahvaltı da bir de en sevdiğim çemendir sizde ne denir bilmiyorum ama ev salçası içine ceviz , kekik , nane , tuz, az kimyon , kısaca bol baharat kullanıyoruz için de beyaz peynir de koyanlar var içine birde zeytin yağı ilave ediyorum en son içine çok seviyoruz biz kahvaltı için . Bir peynir sever olarak gümüş kaplama peynirleri koyduğum servisim de farklı çeşitlerde bolca peynir  var 🙂

Soframda Kullandığım Markalar Nelerdir?

Kahvaltı soframda kullandığım  peynirlik bana hediye gelmişti sanırım markası lucky art dı. Reçelleri koyduğum  cam servisler madamecoco .   Amerikan servis ve peçetelerim instagram yepyeni bir marka çok şık ürünleri var. Markanın adı @paon.style sizde instagram sayfasından diğer modellerini inceleyebilirsiniz. Sayfama ilk kez gelenler beni de @sonsuzdekorasyoncom sayfamdan takip edebilirsiniz. Yemek tabaklarım bernardo marka damask desenli olan bone china serisi. Çatak kaşıklarım villory boch markadır. kelebek tabaklarım lenox  butterfly serisidir. Çemen koyduğum cam servis english home markasından almıştım.

 

Amerikan servis takımım ile kahvaltı keyfi
Paon style marka amerikan servislerim ile kahvaltı sofram

Tags: , , , , , , , ,

Related Posts

by
85 izmir doğumluyum. Evlendikten sonra ev dekorasyonuna merak saran bir Tekstil mühendisiyim. 2010 yılından beri blog yazıyorum.
Previous Post Next Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

11 shares
Bumerang - Yazarkafe