Hakkımda

Herkese Merhaba

2010 yılında evlendikten sonra ruhundaki dekorasyon merakının farkına varan bir tekstil mühendisiyim. 2010 yılında yazmaya başladığım ev dekorasyon blog adını seçerken  dekorasyon fikirlerinin  çeşitliliğinden yola çıkarak ismini sonsuz dekorasyon yapmaya karar verdim. Hazırladığım misafir sofralarından, seçtiğim dekorasyon ürünlerinden ,evime kadar birçok fikri paylaşmaya karar verdim. Daha sonrasında  2012 yılında blog yazılarımın yanında e ticaret sitemizi kurduk. Web sitemiz de birçok ev dekorasyon ürün tedariği yapan firmalar ile çalıştık. Onlarca ürün ile Türkiye’de birçok  şehre ve müşteriye ulaştık.  Halen evinde sonsuzdekorasyon.com dan ürün alıp kullanan binlerce müşterimiz var 🙂 Bunu bilmek çok heyecanlı ve keyifli.

Birçok ürün seçimi, fotoğraf çekimi ,sosyal medya yönetimi, müşteri ilişkileri, stok yönetimi gibi birçok detayı ekibim ile birlikte sizlere daha iyi hizmet vermek adına heyecanla yaptık. Çok da başarılıydık. Ama bazen hayat keskin kararlar almanıza neden oluyor..

2015 yılında kızım Derin dünyaya geldi. İş hayatının yoğunluğu ile birlikte kızımı da büyütürken annem bir Bursa ziyaretinde omurilik tümöründen dolayı ani şekilde  felç oldu. 4. evre böbrek tümörü metastasıydı.  1,5 senelik zorlu bir tedavi geçirdik. Doktorların çok olumsuz konuşması da benim işe olan şevkimi ve hırsımı maalesef baltaladı. ve ani bir  şekilde web sitesi  satışını durdurmaya karar verdim. Bu süreç çok yorucu ve zorlu oldu ama sonuçları muazzamdı. İşi bırakarak hem kızımla ilgilenebildim, hemde annemin tedavisini yakından takip etme imkanım oldu. Annem artık yürüyor. Eski sağlığına kavuştu. Bu sürecde  kızımla ilgilenme birlikte vakit geçirme fırsatı buldum. Benim için verimli bir iki sene oldu. Şimdi tekrar blog yazılarım ile aranızdayım. Umarım beğenerek okursunuz. Çok özlemişim, Burda olmak çok güzel yazmak bana çok iyi geldi 🙂

Sevgiler

Özge Özkıyıcı

Bumerang - Yazarkafe